SAP S/4HANA

SAP S/4HANA, SAP’nin yeni nesil kurumsal kaynak planlama süreçlerinin tümünü ifade eder. İş süreçlerinin daha yüksek performansla yapılması için tasarlanan bir sistemdir. Yeni nesil kurumsal kaynak planlama ürünü olan S/4HANA, Fiori ara yüzüyle (Responsive design, mobil uyumlu web teknolojisi) ve basite indirgenmiş yapısı ile karşımıza çıkmaktadır. SAP iş süreçlerini ‘sadeleşme’ çatısı altında toplayan gerçek zamanlı yeni nesil yapısı ile S/4HANA, SAP’nin en önemli atılımlarından biridir. SAP S/4HANA, işletmelerin fırsatları anlık yakalamasına ve karar vermesine, artan işletme değeri içinde dijital dönüşümü gerçekleştirmesine imkan sağlar.

SAP S/4HANA, endüstri lideri bellek içi bilgi işlem platformu olan SAP HANA üzerine kurulmuştur. Böylece organizasyonunuzu global ölçekte bir kitleye, özelleştirilmiş bir ürün ve hizmet sunarak dönüştürmenize yardımcı olabilir. SAP S/4HANA ‘Big Data, Cloud, Internet of Things’ gibi teknolojileri tek bir platform da birleştirerek kullanıcılara sunar. S/4HANA teknolojisi insan emeği ve yazılım sistemlerini bir araya getirerek iş süreçlerinin, gerçek zamanlı ve daha yüksek performans ile gerçekleştirilmesini sağlar. Renova Consulting olarak, tüm bu süreçlerde destek hizmeti vermekteyiz.

İşletme Faydaları:

  • Şirketlerin finans, lojistik, insan kaynakları ve diğer iş ağları arasındaki süreçlerin entegrasyon artışı
  • Entegre iş planlaması ve gerçek zamanlı konsolidasyon
  • SAP S/4HANA’nın iş süreçlerini basitleştirerek dijital çekirdek içinde üretim planlaması ve detaylı zamanlama ile sağladığı gelişmiş depo yönetimi
  • Daha basit veri tabanı modeli ile sadeleşen bir tablo yapısı

Dijitalleşme Endeksinizi Hesaplayın

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA, SAP’nin yeni nesil kurumsal kaynak planlama süreçlerinin tümünü ifade eder. İş sü...