04.06.2020

Yıldız Holding RPA Başarı Hikayesi Webinar'ı

UiPath RPA çözümü ile dijital dönüşüm yolculuğunuzda teknoloji en iyi şekilde kullanarak, iş süreçlerinde verimlilik artışı elde edebilirsiniz. Yıldız Holding Dijital Dönüşüm ve Analitik Direktörü Mehmet Targün, Dijital İş Geliştirme Müdürü Ahmet Enes Güneş ve UiPath Türkiye Ülke Müdürü Tuğrul Cora'nın katılım ile gerçekleştirdiğimiz webinar kaydını izleyebilirsiniz.

05.05.2020

SAP CX Çözümleri ile 5 Yıldızlı Deneyim Zamanı

Müşterilerinizle temas kurduğunuz tüm noktalarda; kanal bağımsız (omni-channel) ticaret, pazarlama, satış, servis ve veri yönetimini tek çözümle SAP C/4HANA ile yapmak mümkün. COVID-19 krizi ile birlikte değişen müşteri deneyimi süreçlerinde SAP CX çözümlerinin nasıl etkilendiği, işletmelerin bu süreci nasıl yönettiği ve adaptasyon sağladığından bahsettiğimiz webinar kaydını izleyebilirsiniz.

22.05.2019

B2B Süreçlerinizde Katma Değer Sağlayacak C/4HANA Çözümleri ile Tanışmaya Hazır mısınız?

SAP C/4 HANA ile işletmenizin dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak, toplam sahip olma maliyetinizi azaltmak ve sektörünüzde bir adım öne çıkmak ister misiniz? SAP C/4HANA'nın sunduğu çözümler ile birlikte uçtan uca müşteri deneyimlerini, çok kanallı stratejilerinizi tek bir platformda yönetebilirsiniz.