Hakkımızda

1999'dan bu yana katma değerli dijital dönüşüm çözümleri alanında çalışan, kurumlarla uzun vadeli iş ortaklığı prensibi ile başarılara imza atan Medyasoft IT Group'un SAP İş Çözümleri sunan şirketi Renova Consulting olarak; SAP Gold Partner statüsünde müşterilerimize SAP danışmanlık, destek ve lisans çözümleri sunuyoruz.

Renova

Renova Consulting olarak, SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), SAP Müşteri Deneyimi (CX) Çözümleri: C/4HANA, İş Zekası (BI), S/4HANA, SAP HANA, SAP Leonardo, Teknoloji Çözümleri ve Destek Hizmetlerinde yetkin ekibimizle iş ortağı oluyoruz.

Renova olarak, projelerimize en iyi iş uygulamalarını tecrübeli danışmanlarımızla, geliştirdiğimiz ürün ve çözümlerle sunuyoruz. PMI ve SAP standartlarında proje yönetimi uyguluyor, ürünleşme stratejimizle sektörel uzmanlıklarımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Geniş kadromuz ve ekosistemimiz ile, projelere iş danışmanı perspektifiyle yaklaşıp, en iyi iş çözümlerini sunarak; yatırım geri dönüşü yüksek, toplam sahip olma maliyeti düşük, proje süresi kısa SAP uygulamalarını Renova olarak gerçekleştiriyoruz.

Renova olarak, müşterilerimizle uzun vadeli iş ortaklıkları yaparak, SAP projeleri ve proje sonrası destek hizmetleri sağlarken, dijital transformasyonu birlikte gerçekleştiriyoruz. Endüstri 4.0 çağını, üstün müşteri deneyimini, alanında lider SAP çözümlerini Renova ile yakalayın.

Renova Consulting, Medyasoft IT Group şirketidir.

Renova_SAP

Hakkımızda

Hakkımızda

1999'dan bu yana katma değerli dijital dönüşüm çözümleri alanında çalışan, kurumlarla uzun vad...